© 2019 by Darek Golebiowski

Můžete mě sledovat na těchto kanálech:

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Business Factory

Společnost, která změnila můj pohled na online marketing. Spolupráci s Business Factory si nemůžu vynachválit. Nerad BF přiřazuji k názvu agentura, není to přesné označení. Myslím, že více adekvátní označení je online marketing partner. Snažíme se posouvat hranice marketingu na vyšší level a s tím i pochopitelně klienty. 

Díky BF spravuji kampaně pro velké české klienty jako je Citroen, FTV Prima, dříve Horsefeathers a Openshop.io. Také se podílím na projektech světového rozsahu. Např. spravuji Facebook Ads pro luxusní kosmetické salóny pro ženy - N.bar a také pro muže - 1847 for men. 

Business Factory je přímým partnerem Facebooku.  Zároveň si nemůžu vynachválit přístup společnosti ke svým lidem a k těm, kteří se společností spolupracují. Vždy jsem byl zvyklý, že se vás firmy s podobným zaměřením snaží zavřít za své "dveře", čímž zamezí jakémukoli rozvoji svých lidí. BF to má jinak, poskytuje dostatek svobody, díky tomu mají specialisté dostatek možností sbírat zkušenosti a rozvíjet se, což pak vrací svou vysokou kvalitou odvedené práce.