© 2019 by Darek Golebiowski

Můžete mě sledovat na těchto kanálech:

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
Vyhledat
  • darekgowski

25 000 Followers za rok?

Aktualizace: 15. čvc 2019

Booktook.cz, dříve Levneucebnice.cz, jsou mým dlouholetým klientem. Kromě reklamních kampaní na Facebooku také kompletně spravuji Instagram. Před nedávnem jsme opět dosáhli důležitého mezníku, a to dosažení 25 000 Followers (nyní už 27 000) ⚡bez jakékoli pomoci influencerů!

Už když jsem začínal s 0 followers, vědel jsem, že Booktooku dokážu vytvořit Instagram, který bude jeden z nejsledovanějších v knižním odvětví.

Zkrátka, když máte super produkty, či službu - stačí nastavit účinnou strategii a dát o sobě vědět té správné cílové skupině.

A co váš Instagram, staráte se o něj na denní bázi?


Tip:

Chcete úspěšný Instagram, který vás bude jednak sbližovat s vašimi zákazníky a zároveň generovat nové?


Zde stručně jak na to:

  1. Připravte si strategii -> Co chcete sdělit? Kdo je vaše cílová skupina? Jaké typy postů budou uživatele bavit? Jak bude vypadat váš grid?

  2. Analýza hashtagů -> # nefungují jen tak na okrasu, čím dál tím více lidí podle nich vyhledává. Vyhněte se mainstreamovým a najděte si relevantní pro váš business.

  3. Propagace -> Jak už to tak bývá, aby měl obsah smysl, musíte jej propojit s výkonem. Veškerou propagaci doporučuji dělat skrze Business manager a využívat pokročilejších optimalizací.


5 zobrazení